Usługi

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny – nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w oparciu o przygotowany przez nas powyżej szablon cenowy.

Co oferujemy dodatkowo?

LOGO FIRMY

Ceny logo wahają się od 300zł. Aby zaoszczędzić Państwu kosztów – na czas tworzenia opracujemy dla Państwa proste, ale intuicyjne logo, które w przyszłości mogą Państwo zastąpić bardziej złożonym i profesjonalnym.

KONTO ADMINISTRATORA

W witrynach CMS konto Administratora to pełna niezależność –  pozwoli Państwu dokonywać zmian, aktualizując czy dodając nowy content jak zdjęcia, usługi i inne. 

ATRAKCYJNE ZNIŻKI

Dbamy o firmy i naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele zniżek, które dodatkowo mogą się ze sobą łączyć, a w rezultacie cena projektu może spaść niemalże o połowę! 

PRZYGOTOWANA DO SEO

W procesie tworzenia dbamy, aby strona spełniania wszystkie standardy dotyczące pozycjonowania. Każdą podstronę sprawadzamy validatorami pod względem długości tekstu, nagłówków, tekstów alternatynych itd.

POMOC TECHNICZNA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym etapie tworzenia strony. Doradzimy przy wyborze hostingu. Opracujemy odpowiedni szablon. Przygotujemy też dobre podstawy do dalszego pozycjonowania strony.

PEŁNA REPSONSYWNOŚĆ

Coraz częściej przeglądamy internet na urządzeniach mobilnych. To ważny powód, aby Państwa strona internetowa współpracowała ze wszystkimi urządzeniami: telefonami, tabletami i komputerami zapewniając dobrą wydajność.

POPROŚ O DOKŁADNĄ WYCENĘ

15 + 2 =

REGON: 383616098
NIP: 5993242135
Check our Privacy Policy

 

Kontakt

+48 537 467 637
70-407 Szczecin
kontakt@pantkowski-design.pl

Skróty

🔵 Proces tworzenia stron

🔵 Tworzenie stron a SEO

🔵 Ostatnie realizacje

Kontakt

+48 537 467 637
70-407 Szczecin
kontakt@pantkowski-design.pl
REGON: 383616098
NIP: 5993242135

Licencje

Slider footage by cipnt
Icons made by PanJoy

All those graphic powered by Creative Commons License from pixabay.com

Copyright © 2019 pantkowski-design. All rights reserved.

Copyright © 2019 pantkowski-design. All rights reserved.