O NAS

Historia Firmy

Firma Pantkowski Design została założona w 2019 roku. Jesteśmy firmą z małym stażem, ale regularnie poszerzamy swoje portfolio o nowe coraz to bardziej ambitne projekty. Każdy projekt jest dla nas formą nauki i wyzwania, jak i również pozyskania doświadczenia. W codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem. Wiemy, jak trudne są początki – to dlatego swoją ofertę kierujemy głównie do mniejszych firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku pracy.

Specjalizujemy się w budowie stron internetowych. Naszą główną specjalnością są systemy CMS takie jak WordPress, Joomla, czy Drupal. W naszym pakiecie usług znajdą Państwo również ofertę dla stron statycznych – wizytówek. Front-end wymaga umiejętności graficznych, dlatego dysponujemy wiedzą na temat grafiki wektorowej (do tworzenia bannerów, logo, ikonek) oraz grafiki rastrowej (tło i inne). Tworzymy w oparcu o płatne, legalnie zakupione narzędzia deweloperskie  i frameworki cenionych firm.

Tworzenie stron to proces złożony, który porusza wiele gałązek informatyki: począwszy od grafiki komputerowej, przez programowanie, po wiedzę sprzętową i bazodanową. Dlatego chcemy w pełni wykorzystać swoje doświadczenie wspierając klienta w całym procesie tworzenia strony. Pomożemy Państwu dobrać hosting, zrealizować Wasz pomysł. Jesteśmy małą firmą dlatego do każdego klienta podchodzimy ze szczególną troską – starając się zrozumieć jego koncepcję. Z tego powodu zanim zaczniemy pracę zaznajamiamy się ze specyfiką branży naszego klienta (np schodów), aby wiedzieć co – i po co piszemy. To pozwala nam łatwiej porozumieć się z klientem. Klient zaś dzięki temu zdobywa do nas większe zaufanie.

REGON: 383616098
NIP: 5993242135
Check our Privacy Policy

 

Kontakt

+48 537 467 637
70-407 Szczecin
kontakt@pantkowski-design.pl

Skróty

🔵 Proces tworzenia stron

🔵 Tworzenie stron a SEO

🔵 Ostatnie realizacje

Kontakt

+48 537 467 637
70-407 Szczecin
kontakt@pantkowski-design.pl
REGON: 383616098
NIP: 5993242135

Licencje

Slider footage by cipnt
Icons made by PanJoy

All those graphic powered by Creative Commons License from pixabay.com

Copyright © 2019 pantkowski-design. All rights reserved.

Copyright © 2019 pantkowski-design. All rights reserved.